Щодо надання академічних відпусток по вагітності та пологах - Практика кадровика - Каталог статей - HR Consulting Group
Вторник, 06.12.2016, 04:53
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Категории раздела
Форма входа
Реклама

Здесь может быть ваша РЕКЛАМА

Прогноз погоды

Погода Запорожье » Украина

Поиск
Курсы валют

Наш опрос
Какую форму заработной платы предпочитаете?
Всего ответов: 88
Наш Опрос
Из какого источника вы узнали о нас?
Всего ответов: 55
Статистика
Рейтинг@Mail.ru TOP.zp.ua
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Практика кадровика

Щодо надання академічних відпусток по вагітності та пологах

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.05.2011 р. N 1/9-353

Керівникам вищих навчальних закладів  




Щодо надання академічних відпусток по вагітності та пологах


Враховуючи звернення громадських студентських організацій про порушення деякими вищими навчальними закладами прав студентів на отримання відпусток у зв'язку з вагітністю та пологами, Міністерство інформує.

Згідно з положеннями статті 45 Закону України "Про вищу освіту" особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, можуть переривати навчання у зв'язку із обставинами, які унеможливлюють виконання навчального плану. До таких обставин слід відносити надання зазначеним особам відпусток, передбачених Кодексом законів про працю України та Законом України "Про відпустки", у зв'язку з вагітністю та пологами.

Відповідно до Положення про академічні відпустки та повторне навчання у вищих навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і Міністерства охорони здоров'я від 06.06.96 N 191/153, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 24.06.96 за N 325/1350, відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний) - не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку, надаються згідно із законодавством.


Перший заступник Міністра                                                                            Є. М. Суліма 
Категория: Практика кадровика | Добавил: gofman (27.06.2011)
Просмотров: 493 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]